12 mei 2025
Dagelijks word ik in mijn werk in Rijndam geconfronteerd met de strijd die “mijn” dwarslaesie patiënten aangaan om hun zelfstandigheid te herwinnen na hun doorgemaakte trauma.
Als Rijndam streven wij naar een zelfstandig, gezond en fit leven voor al ons dwarslaesie patiënten. Wij bieden hen de kans alles uit het leven te halen en zichzelf fysiek uit te dagen.
Jaarlijks doen we mee aan de Handbike battle. Een wedstrijd tussen alle revalidatiecentra in Nederland, waar we met een team van 6 patiënten afreizen naar Oostenrijk om de Kaunertalergletscherstrasse bij Fiss, Serfaus en Ladis te gaan bedwingen in een handbike!
Een tocht van 20 km, waarbij we 1000 hoogtemeters (met stijgingspercentages tot wel 15%)gaan bedwingen op armkracht!! Samen met Dion ga ik deze uitdaging aan. Er is hard geld nodig om nieuwe handbikes te kunnen aanschaffen, zodat we de komende jaren nog veel meer patiënten deze kans kunnen bieden. Help je mee? Elke euro is er 1! Dank je wel 😊
Scan de onderstaande QR-code met de camera van je telefoon om te doneren.
Dank je wel voor je bijdrage.
Nathalie de Snaijer
Nieuwscategorieën
Dr. Albert Schweitzerdreef 437
3146 AP Maassluis
24339674
Reacties